Zwolnienie z ruchu – Walka z degeneracją stawów – Vicodur – Zdrowie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Obecnie najczęstszą formą zaburzeń mobilności jest zapalenie stawów. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które wspierają wspólną regenerację, zapobiegając w ten sposób rozwojowi choroby. Warto wspomnieć o żelu Motion Free, który zyskał ostatnio popularność. Czy jest to naprawdę opłacalne przygotowanie? Czy jest skuteczna? Warto przyjrzeć się bliżej.

Siedzący styl życia sprawił, że problem, który wcześniej dotyczył jedynie sportowców, dotyka nas wszystkich, dość powszechnie dzisiaj. Niepowodzenie jest spowodowane złe odżywianie i wady wrodzone. Badania wykazały, że problem wspólnej degeneracji jest szeroko rozpowszechniony. Występuje u połowy osób w wieku 40 lat i do 80% osób powyżej 55 roku życia.

Czynniki przyspieszające rozwój degeneracji stawów są powszechne. Główną przyczyną jest brak ruchu, ponieważ prowadzi również do otyłości, która dotyka stawów i osłabia mięśnie. Stabilizacja połączeń jest zredukowana. Problem ten nie ogranicza się jednak tylko do osób otyłych, ale także osób bardzo aktywnych fizycznie. Sportowcy, zwłaszcza tancerze, gracze, zawodnicy, bojownicy lub halterofiliści.

Zwyrodnienie stawów występuje również u osób, które w pracy często zginają stawy, pozostają w jednej pozycji lub są narażone na ciągłe wibracje.

Czynnikami, na które nie możemy oddziaływać są wady wrodzone w budowie stawów, zaawansowany wiek, a także czynniki genetyczne w stawach kolanowych, łokciowych, nadgarstkowych. Ważne jest również, aby kobiety rozwinęły bardziej zwyrodnieniową chorobę stawów.

Nie zawsze możemy zapobiec rozwojowi choroby, ale możemy chronić stawy tak, aby choroba rozwijała się jak najszybciej, a następnie spowalniać jej degradację. Dlatego warto to robić dzięki Motion Free. Preparat zawiera unikalną kombinację składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stawów.

Unikalna kombinacja składników w optymalnych proporcjach skutecznie przywraca chrząstkę stawową, pozwalając odzyskać prawidłowy zakres ruchu w uszkodzonym stawie. W ten sposób odbudowywane są również mięśnie utrzymujące staw w prawidłowej pozycji.

Badania przeprowadzone pod kierunkiem czołowych amerykańskich specjalistów wykazały, że regularne stosowanie aplikacji Motion Free może blokować progresję choroby i znacząco przywracać wydolność stawów.

Za fenomenalną skutecznością składników występujących w przyrodzie, mógł on być uzupełniony pokarmem, pod warunkiem, że zjadamy co najmniej pół kilograma ryb dziennie, tj. łososia, pstrąga, itp. Oczywiście, zakładając, że wszystkie te ważne składniki są brane z taką ilością ryb i że byłyby one wchłaniane przez organizm, a także że byłyby rybą bez szkodliwych śladów trucizny (!).

Ruch wolny od ruchu zawiera je wszystkie w prawidłowej dawce. Składniki te to głównie kolagen. Maść bezruchowa połączona jest z gumą akacjową.

Kolagen - przenika przez skórę, przywraca prawidłową strukturę tkanki chrzęstnej, wzmacnia więzadła i łagodzi ból stawów. Zwiększa się gęstość włókien kolagenowych, zwiększa się ilość fibroblastów w skórze, więzadłach i chrząstkach. Zwiększenie ilości fibroblastów ma kluczowe znaczenie, ponieważ są to komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu w organizmie.

Guma arabska - to sok z wyselekcjonowanych gatunków akacji. Dodaje się ją do wielu produktów spożywczych oznaczonych symbolem E414. Najnowsze badania pokazują, że aż 10 gramów dziennie tej substancji stymuluje rozwój korzystnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Jednocześnie spowalnia rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Maść bez ruchu zapewnia jednolitą teksturę, stabilizuje emulsję, poprawia asymilację kolagenu.

W miejscu aplikacji żelu posiada również właściwości łagodzące, przeciwzapalne, ściągające i zmiękczające.

Oryginalna kompozycja składników w wysoce skoncentrowanej formule zapewnia, że Motion Free jest obecnie jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań dla zapalenia kości i stawów. Skuteczność żelu Motion Free została potwierdzona w badaniach chirurgów ortopedów. Potwierdzono, że regularne stosowanie bezruchu przyspiesza regenerację chrząstki stawowej.

Żel Ruch bez ruchu został zalecony przez The American Orthopeadic Association, zgodnie z Motion Free, organizację medyczną zwalczającą zapalenie stawów, redukującą progresję zmian zwyrodnieniowych i łagodzącą ból. Ta poprawa

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 88 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*