Dzieła kremowe Titan? Czy to jest oszustwo?!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Titan Krem Tytan - Średnia długość penisa podczas wzwodu wynosi około 15 cm. Najpopularniejszy rozmiar jest niewystarczający, aby doświadczyć ostatecznej przyjemności z seksualnego stosunku. Statystyki pokazują, że ponad 94% kobiet zgodziłoby się na płeć w pierwszym dniu, jeśli ich partnerka miała penisa długość 20 cm. Z Kremem TITAN, wszyscy mężczyźni mogą wydłużyć penisa o 5 cm w zaledwie 30 dni.

TITAN Krem jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą powiększyć penisa w prosty i nieinwazyjny sposób. Regularne stosowanie Kremu TITAN przez okres 30 dni jest w stanie przedłużyć penisa do 5 cm. TITAN Krem sprawia, że twój penis jest bardziej wrażliwy na bodźce, a twoja erekcja zostanie wzmocniona i przedłużona. W rezultacie twój partner zapewni Ci niezapomniany seks.

Ostatnio w jednym z moich wyczerpujących poszukiwań znalazłem nowe metody i techniki powiększenia penisa napotkałem TITAN Cream hormonów natknąłem się na hormony Kremu TITAN, aby zwiększyć rozmiar penisa. Moja pierwsza reakcja była bardzo IMPULSIVE, fakt, że byłem w Tajlandii i miałem dostęp do wszelkich leków (w tym hormonów) bez konieczności wystawiania recepty sprawił, że chciałem od razu dostać jeden z tych Kremów TITAN.

Reakcja ta nie wynika z mojej chęci powiększenia penisa, ale bardziej do pragnienia muszę zrewolucjonizować powiększenie penisa i zaoferować wszystkim ludziom najlepsze metody i techniki.  Potem przestałam myśleć, porozmawiałam z moim najlepszym przyjacielem i przeanalizowałam uzyskane wyniki, efekty uboczne oraz stosunek ryzyka do korzyści.

Zacznijmy od omówienia, jak te kremy TITAN działają i jak mogą pomóc Ci w rozwoju penisa. Kremy TITAN, które podobno to osiągają, to Andractim lub Androgel, te transdermalne kremy TITAN są hormonalne. Jeden zawiera DHT i drugi testosteron (który raz we krwi, jedna część również staje się DHT).

Podczas dojrzewania penis wzrastał dzięki hormonowi DHT, Twój kończyna ma receptory tego hormonu. Niektóre hipotezy sugerują, że receptory nie zamykają się całkowicie, nawet po okresie dojrzewania. Nakładając te hormonalne krem TITAN Cream na penisa, receptory te mają przyjmować hormon bezpośrednio.

Zobaczmy teraz rezultaty. To jest dość mylące. Niektórzy użytkownicy, którzy dzięki TITAN Cream odnotowali wzrost dzięki tym ćwiczeniom, ale muszą również powiedzieć, że połączyli go z ćwiczeniami, a są też tacy, którzy nie widzieli żadnych rezultatów. Liczba tych ostatnich zdecydowanie przewyższa liczbę tych, którzy odnotowali wzrost.

Jedyne badania naukowe przeprowadzone w tym zakresie dotyczyły mężczyzn, którzy mieli mikropenisze. Ten segment mężczyzn udało się zwiększyć rozmiar ich penisa z tymi kremu TITAN. Nie sądzę jednak, by można było uwzględnić ten segment mężczyzn.

Czy oznacza to, że jeśli podasz sobie hormon wzrostu, osiągniesz wzrost?

Może to być, ale jeśli nie miałeś problemów z rozwojem lub endochronologią (hormonalną), potencjalny wzrost będzie minimalny. Nie kwestionuję tego, że można uzyskać nad swoją genetyką. Ale trudno jest pokonać cały potencjał twojej genetyki. Jeśli chodzi o wzrost, to nie możemy przyjąć przykładu Messi' ego jako ważnego, jego sytuacja była inna: z powodu problemów hormonalnych nie mógł nawet osiągnąć wzrostu genetycznego. To samo dotyczy mężczyzn z mikro-kogutkami, ten segment mężczyzn z powodu problemów hormonalnych nie były w stanie rosnąć normalnie wielkości ich kończyn.

Nałóż krem TITAN na penisa codziennie, delikatnymi masażami przez miesiąc.

Aby zapewnić maksymalny efekt, użyj kremu Titan 30 minut przed stosunkiem.

Ale to nie jest tak, Wątpię bardzo, że otrzymasz wyniki z tych TITAN Kremu TITAN chyba że masz mikro penisa lub przechodzą przez dojrzewania, a następnie skutki uboczne są dość niebezpieczne. TITAN Kremowe kremy do powiększania penisa mogą zwrócić Państwa uwagę z powodu mentalności, jaką mamy: jesteśmy przyciągani przez "magiczne pigułki", szybkie poprawki, ale te magiczne pigułki nie istnieją w rozszerzeniu. Ćwiczenia są podstawą wszystkiego, pomagają Ci rozwijać się naturalnie i bezpiecznie. Równowaga między ryzykiem a zyskiem jest nieproporcjonalnie skłonna do działania na naszą korzyść. Trzeba włożyć w to swój czas i wysiłek, tak jak w przypadku wszystkich dobrych rzeczy w życiu.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 88 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*